Otwierasz własna firmę ?

Szukasz biura rachunkowego, które poprowadzi Twoją księgowość na preferencyjnych warunkach?
Potrzebujesz kapitału na start lub rozwój firmy?
Twoje biuro rachunkowe nie rozumie Twoich potrzeb?
Lub też może po prostu masz już dosyć swojego księgowego?

Wystartuj z nami po sukces! Biuro na Start jest ofertą właśnie dla Ciebie!

Pomożemy Ci dobrać odpowiednią formę prawną, sposób opodatkowania, doradzimy jak pozyskać kapitał, a także zoptymalizujemy koszty dla Twojej działalności.

Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem mającym jednak już spore doświadczenie zawodowe.

Zdajemy sobie sprawę na jakie problemy natrafia początkujący przedsiębiorca w naszym kraju, dlatego oferujemy usługi księgowe nawet do 2 miesięcy gratis.

W przypadku podpisania z nami umowy na obsługę księgową zarejestrujemy Twoją Firmę gratis!

Dzięki stałej współpracy naszego biura rachunkowego z kancelarią adwokacką udzielamy profesjonalnego wsparcia w zakresie prawa cywilnego oraz gospodarczego.

Sam zdecyduj w jaki sposób chcesz nam przekazywać dokumenty: osobiście, kurierem, w formie elektronicznej lub abyśmy sami w ustalonym terminie je odebrali.

Wszystkie deklaracje wysyłamy za Ciebie, w Twoim imieniu do urzędu skarbowego, statystycznego czy ZUS. Możemy również reprezentować Cię w kontaktach z tymi instytucjami.

Ofertę uzupełniają usługi z zakresu tłumaczeń ekonomiczno-prawniczych, windykacji należności oraz doboru środków i kanałów promocji w mediach oraz internecie.

Wszystko to sprawia, że możesz zapomnieć o podatkach i kwestiach kadrowych, a skupić się wyłącznie na tym czym zajmujesz się najlepiej – na swoim biznesie!